910 127 561 910 127 561 Po-Pá 8-16 h
info@oscom.cz

Novinka: FC 5 s vylepšenou absorpcí chlupů/vlasů

Vydáno: 02.04.2019 13:42
V lednu 2019 byl na trh uveden nový model proslulého čističe tvrdých podlah FC 5

V lednu 2019 byl na trh uveden nový model proslulého čističe tvrdých podlah FC 5 a FC 5 Cordless (model na baterii vyznačující se mobilitou) od společnosti Kärcher. Praktický podlahový čistič si získal řadu příznivců díky chytré kombinaci 2 funkcí: umožňuje vytírání a vysávání vlhkých i zaschlých nečistot v jediném kroku. Že jste zvyklí nejprve pečlivě vysát celý byt a až poté se můžete pustit do vytírání? S FC 5 zvládnete obojí najednou a bez námahy. Nablýskané podlahy navíc získáte rychleji než kdykoli předtím.

Automaticky zvlhčované rotující válce z mikrovláken zachycují nečistoty, zatímco je směs vody a nečistot průběžně odsávána z válců. Díky tomu zůstávají válce vždy čisté a připravené k použití. Oproti běžným metodám mytí podlah ušetří FC 5 až 85 % vody, a přitom nabízí podstatně lepší výsledek čistění. Dopřejte si úklid bez námahy a poraďte si s dřevem, kamenem, plastem a ostatními tvrdými povrchy za zlomek času.

 

NOVÁ VYLEPŠENÍ FC  5 MODELU 2019

Hlavní novinkou FC 5 modelu 2019 je vylepšený kryt sací hlavy.

  • Nádržka na čerstvou vodu naplněná vodou a čisticím prostředkem automaticky navlhčuje válce z mikrovlákna.
  • Elektricky poháněné válce rotují směrem vpřed, odebírají volnou/zaschlou špínu a vytírají podlahu zároveň.
  • Odsávací systém je umístěn nad válci a vysává směs vody a špíny z válců do nádoby na špínu. Nový kryt sací hlavy zajišťuje jasně zlepšenou absorpci vlasů a chlupů.
  • Podlaha uschne do 2 minut.
  • Ekologický. Ušetří až 85 % vody.
  • Vhodný pro skoro všechny tvrdé podlahy.

 

Už žádný přímý kontakt se špínou ani sáhodlouhé čekání na uschnutí podlahy. Uklízejte chytře s populárním čističem FC 5


MODEL FC 5 CORDLESS

Zatímco klasický model FC 5 musíte zapojit do zásuvky a při práci se potýkáte s kabelem, FC 5 Cordless je poháněn silnou lithium-ionovou baterií. Zajistěte si nejvyšší volnost pohybu nezávislou na zásuvce. Doba chodu na 1 nabití se pohybuje okolo 20 minut, stav nabití baterie můžete sledovat na třístupňovém LED displeji. 


DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT 

Pokud se rozhodnete přizvat do úklidové komory podlahový čistič FC 5, přikupte i sadu válců z mikrovláken pro všechny tvrdé podlahy. Díky variantám šedé a žluté sady snadno rozlišíte, jaké válce používáte na jaký druh úklidu – jednu sadu můžete například užívat výhradně v koupelně, druhou v kuchyni. Válce nepouštějí vlákna, jsou savé a mimořádně odolné. Lze je jednoduše prát v pračce při teplotách do 60 stupňů.

Všechny stroje doporučujeme kombinovat se saponáty Kärcher, pro čistění všech povrchů se hodí univerzální podlahový čistič RM 536.