Philips Sonicare: Přivítejte jaro s úsměvem

Vydáno: 16.03.2017 10:08
V čem jsou v péči o chrup lepší sonické elektrické kartáčky?

S vývojem doby se vyvíjí i trendy v péči o zdravý a krásný chrup. Vedle pravidelných návštěv zubního lékaře většina lidé zařadila i návštěvy dentálních hygienistů, přesto je třeba o zuby pečovat každý den. Chcete-li dosáhnout precizního čištění, je nutné do každodenních rutin zařadit čištění elektrickým zubním kartáčkem.

 

SONICKÝ VS. ROTAČNÍ

Při vývoji sonických kartáčků byl cíl jasný – bylo třeba vyvinout šetrnější systém čištění, než jaký nabízejí starší kartáčky rotační.

Průkopníkem mezi sonickými kartáčky je firma Philips se svou řadou Sonicare, stala se leadrem mezi sonickými elektrickými kartáčky a je nejlepší volbou na trhu.

Princip fungování sonických kartáčků je zcela jiný než u rotačních. Hlavice se mírně, avšak velmi rychle kýve do stran a simuluje pohyb klasického kartáčku. V porovnání s manuálními kartáčky je však výrazně účinnější. Úroveň vyčištění mezizubních prostor dosahuje úrovně užívání mezizubních kartáčků a zubní nitě. Pravidelným užitím přispějete k bělejšímu chrupu a výrazně snížíte pravděpodobnost výskytu zubního kazu.

Vyzkoušejte řadu Philips Sonicare