Doprava bez starostí

               

Vážení zákazníci, OSCOM.CZ smazal poslední rozdíl mezi nákupem v kamenné prodejně a na internetu.

Ve spolupráci s přední přepravní společností jsme pro Vás připravili zcela unikátní službu OSCOM - Komplexní doručení.

Tato služba je přitom u mnoha výrobků ZDARMA. Pokud není, můžete si ji samozřejmě objednat a ceny se vůbec nemusíte bát, jelikož OSCOM.CZ z větší části tuto službu hradí za Vás. Jedná se pro Vás o zcela kompletní servis, který zahrnuje doručení, výnos do patra a případně i odvoz a likvidaci starého. I když Vámi objednaný výrobek nebude mít tuto službu zdarma, i tak je její cena zcela unikátní. Praktický příklad - Představte si situaci, kdy si v letáku SuperHypermarketu vyberete pračku za perfektní cenu. Zajásáte, půjčíte si dodávku a jedete např. 100 km tam a 100 km zpět pro svůj nový spotřebič. A samozřejmě bude nutná dovolená v zaměstnání apod. Zkuste si spočítat, na kolik Vás tato sranda vyjde. OSCOM.CZ Vám Komplexní DORUČENÍ nabízí za neuvěřitelných 500Kč vč. DPH tzn.nebo dokonce u vybraných výrobků ZDARMA.

Služby zahrnuté v ceně dopravy pro zákazníky společnosti OSCOM


Komplexní doručení. Ta, mimo možnosti objednání dodávky zboží až do bytu nebo do kanceláře, umožní i jeho kontrolu. Zásilku na místo nejen dovezeme, ale i rozbalíme, vizuálně zkontrolujeme, zda není poškozena, a obal na přání odvezeme.

Pokud si zákazník objedná ke Komplexnímu doručení i službu Odvoz starého spotřebiče - rádi mu vyhovíme. Odvoz je zpoplatněn částkou 300Kč. Doručovatel po doručení zásilky odveze  jeden použitý spotřebič stejného typu nebo spotřebič, který plnil obdobnou funkci. Použitý spotřebič musí být kompletní, odpojený od všech přípojek a zbavený nečistot. Ledničky a mrazničky musí být zbaveny námrazy a vysušeny. Pokud spotřebič nesplňuje tyto podmínky je doručovatel oprávněn odmítnout tuto službu poskytnout.

Starý spotřebič bude zdarma zlikvidován v souladu s platnou legislativou. Na této službě spolupracujeme s kolektivním systémem REMA, který zajišťuje ekologickou likvidaci těchto spotřebičů.