910 127 561 910 127 561 Po-Pá 8-16 h
info@oscom.cz
Kärcher

Karcher Ruční zametací stroj S 650 2 in 1 17663070

Kód produktu: 17663070
Výrobce: Kärcher
Záruka: 24 měsíců
Naše cena:
(včetně DPH i PHE)
3350 3 350 Kč
Ihned k odběru
Autorizovaný prodejce
Nakupujete v autorizovaném eshopu značky Kärcher pro Českou republiku.
Kalkulačka splátek CofidisSpočítat splátky Homecredit | Kolik si mohu půjčit?

Pětkrát rychlejší zametání než s koštětem: Komfortní S 650 2-v-1 šetří záda. Zametací stroj z materiálu odolného proti zlomení a korozi se dostane svým silným zametacím válcem a oběma postranními kartáči na celkovou pracovní šířku 650 milimetrů. S 650 2-v-1 má ve výbavě standardní postranní kartáče pro suché zametané nečistoty a 2 doplňkové postranní kartáče s tvrdšími štětinami, které jsou speciálně konstruované pro uvolňování a zametání vlhkých nečistot ze země. Jeho používání se vyplatí od plochy 40 m². Stroj dopravuje zametené nečistoty přímo do nádoby na zametené nečistoty o objemu 16 litrů a přesvědčí vynikajícími výsledky čištění. Robustní zametací stroj lze snadno ovládat a je mimořádně obratný. Extra dlouhé štětiny postranních kartáčů se postarají o důkladnou čistotu až ke krajům. Výškově nastavitelné držadlo ve 2 polohách s termorukojetí lze optimálně uzpůsobit výšce postavy uživatele a v případě potřeby ho sklopit - pro uložení nenáročné na místo. Nádobu na zametené nečistoty je možné snadno vyjmout a bez kontaktu s nečistotami bezpečně uložit a vyprázdnit.

Dva páry postranních kartáčů (S 650 2-v-1) - Standardní postranní kartáče pro suché nečistoty plus postranní kartáče s tvrdšími štětinami pro vlhké nečistoty. Větší flexibilita díky dvěma postranním kartáčům. Dlouhé štětiny kartáčů zajišťují i v krajích důkladnou čistotu.

Žádný kontakt s nečistotami - Postranní kartáče a zametací válec dopraví zametené nečistoty přímo do nádoby na zametené nečistoty chráněné proti větru. Einfach sauber bleiben: hochheben, ausleeren und fertig. Keine Berührung mit dem Schmutz.

Úschova úsporná na místo - Zametací stroj se sklopným držadlem lze umístit na výšku a potřebuje tak velmi málo místa.

Technické údaje

Pracovní šířka s postranním kartáčem (mm) 650
Max. plošný výkon (m²/h) 1800
Hmotnost, připraveno k provozu (kg) 10
Nádoba na zametené nečistoty (l) 16
Doporučeno od plochy (m²) 40

Vybavení

  • Ergonomické držadlo
  • 2-násobně výškově nastavitelné madlo
  • Parkovací pozice
  • Samostatně stojící zásobník na zametené nečistoty
  • Počet postranních kartáčů, 2 kusy
  • Seitenbesen für feuchtes Kehrgut

Technické parametry

Přidejte svůj komentář k produktu Karcher Ruční zametací stroj S 650 2 in 1 17663070