Nářadí BOSCH

Průvodce nabídkou ručního nářadí BOSCH

Příslušenství BOSCH
Příslušenství


OSCOM.CZ a kvalitní nářadí Bosch

Firma OSCOM.CZ je dlouholetým oficiálním distributorem nářadí značky Bosch, na které díky spolupráci s touto firmou poskytujeme nadstandardní záruku 3 roky. Stačí se pouze registrovat na oficiálních stránkách. Více informací o prodloužené záruce se dozvíte na stránkách bosch.cz, kde zároveň můžete provést samotnou registraci vašich produktů.

Značka Bosch nářadí patří mezi stálice v oblasti zahradní techniky, stavařských přístrojů a drobných pomocníků do každé dílny. Z historického pohledu není společnost Bosch žádným nováčkem, neboť značku jako takovou založil Robert Bosch již v roce 1886, kdy si otevřel malý rodinný podnik zaměřený na jemnou mechaniku. Tým sestával původně pouze z 2 pracovníků a teprve až po 14 letech, tedy kolem roku 1900, se firma začala výrazněji rozrůstat a nářadí firmy Bosch začalo slavit úspěchy u většího počtu kutilů.

Spolehlivý partner – to je nejen elektrické nářadí Bosch, ale veškeré produkty této značky. Špičkové produkty s nadstandardní životností (více o životnosti) a maximální spolehlivostí – to je nářadí Bosch dnes. Jejich výrobky jsou proto základem pro dobře odvedenou práci. Nejen že získáte kvalitního pomocníka ke své práci, ale i dlouholetého partnera, který si na sebe několikrát vydělá. Elektrické a akumulátorové nářadí Bosch je zárukou přesných řezů, snadného vrtání, bezpečné zacházení i jemnějších prací, navíc se zachováním maximálního komfortu při používání.

Nářadí Bosch se podle určení rozděluje do jednotlivých barevných řad:

Modrá řada – Profesionální nářadí (Bosch Professional)

U modré řady si přijdou na své profesionálové hledající nekompromisní výkon, kvalitu a spolehlivost současně, kteří ocení již zmiňovanou prodlouženou 3 letou záruku. Profesionální nářadí Bosch pro řemeslníky rozmanitých oborů sestává z elektrického i akumulátorového nářadí.

V tomto specificky sestaveném sektoru naleznou své zázemí všichni profesionální řemeslníci, kteří hledají kvalitní a spolehlivé nářadí s dlouhou životností, jejichž hlavní předností je maximální výkon. Jde o celý komplex pomocníků nejen pro klasické stavaře, ale i pro elektrikáře, obkladače či domácí kutily, kteří hledají o něco víc. Pod profi nářadí tak patří, ruční elektrické nářadí a akumulátorové nářadí, příklepové vrtačky, sekací kladiva, měřící technika. Dále je tu pro vás i diamantová technika, horkovzdušné pistole a spousta dalších výkonných pomocníků. Prostě pracovní nářadí, které vás nikdy nezklame.

Profi nářadí e-shop

Oficiální stránky Bosch Profi

Zelená řada – Hobby nářadí (BOSCH Hobby)

Zeleně označené produkty Bosch patří do rukou především šikovných domácích kutilů. Nářadí této řady se osvědčilo jako spolehlivé dílenské nářadí a neměl by chybět v žádné domácí dílně, což vám potvrdí každý domácí kutil, který měl možnost s ním pracovat. To znamená, že pokud patříte mezi nadšené domácí řemeslníky, pak určitě produkty zelené řady oceníte. V portfoliu Bosch Hobby naleznete nejen elektrické ruční nářadí, včetně doplňků.

Jedná se o multifunkční pomocníky vhodné jako nářadí do dílny, či domácnosti. Naleznete zde vysoce kvalitní vrtací kladiva, brusky i tolik vyhledávané, všestranné akumulátorové nářadí (aku nářadí) – absence kabelu při práci je více než příjemná, navíc neztrácíte ani kousek z výkonu. Nářadí pro kutily zastřešuje také stacionární nářadí, pily, ruční brusky, multifunkční nářadí i sady nářadí.

Hobby nářadí e-shop

Oficiální stránky Bosch Hobby

Zelená řada - Zahradní nářadí (BOSCH zahradní technika)

Zeleně označená řada zahradního nářadí Bosch je určena pro všechny zahrádkáře a pro ty, kteří chtějí správně pečovat o svoji zahradu a trávník. Naleznete zde sekačky, zastřihovače, řetězové pily, provzdušňovače a další.

Díky své rozmanitosti může společnost Bosch nabídnout své kvalitní výrobky i zahrádkářům. Vysoký výkon a společně s ním i úspora vaší energie a času je v tomto případě samozřejmostí. Mezi nejvyhledávanější produkty patří akumulátorové zahradní nářadí, strunové sekačky a sekačky na trávu. Rovněž se nezapomíná na řetězové pily, vysokotlaké čističe či vertikulátor.

Profi nářadí e-shop

Oficiální stránky Bosch Profi

Zastoupení nářadí Bosch po celém světě

Produkty Bosch se aktuálně prodávají již ve více než 80 zemích světa, a Česká republika v tomto seznamu rozhodně nesmí chybět. Díky OSCOM.cz a naší široké nabídce máte Bosch nářadí nadosah, navíc s možností si ho objednat z pohodlí vašeho domova, nebo kanceláře až přímo k vám. Získejte spolehlivou techniku s nadstandardní záruční lhůtou 3 roky (po registraci), kterou vám nabídnou pouze autorizovaní prodejci firmy Bosch.